info@taimeiperformance.com    +8618072967201
Cont

Έχετε ερωτήσεις;

+8618072967201

AMG GT43 Downpipe
video
AMG GT43 Downpipe

AMG GT43 Downpipe

SKU: TM -3218
1.Item: AMG GT43 Downpipe
2. Υλικό: ανοξείδωτος χάλυβα βαθμού 304 βαθμού
3. Σύλλος: Catless
4. Κατασκευή: 100% Fit Εγγυημένη
Αποστολή ερώτησής

Εισαγωγή προϊόντος

 

Περιγραφή

 

Αναβαθμίστε το Mercedes GT43 GT53 Coupe AMG με το Downpipe AMG GT43. Βελτιώστε την απόδοση και αυξήστε την ιπποδύναμη με αυτή την υψηλής ποιότητας, σχεδιασμένη μείωση. Απολαύστε μια ομαλότερη βόλτα και βελτιωμένο ήχο κινητήρα. Αναβάθμιση με εμπιστοσύνη γνωρίζοντας ότι αυτό το downpipe γίνεται για να διαρκέσει.

 

Είμαστε στην ευχάριστη θέση να προσφέρουμε το AMG GT43 Downpipe για το νέο Six-Cylinder Mercedes-Benz M256. Η 3D-σάρωση και η αντίστροφη μηχανική μας βοηθούν να επιτύχουμε τη μέγιστη απόδοση ροής και να εξασφαλίσουμε την τέλεια τοποθέτηση.

 

Διάφορες έκδοση για το AMG GT43 Downpipe για να επιλέξετε:

με θερμότητα ασπίδα/χωρίς θερμότητα ασπίδα/με υψηλής ροής καταλυτικών μετατροπέων/χωρίς υψηλής ροής καταλυτικών μετατροπέων

 

AMG GT43 Downpipe without heat shield
AMG GT43 Downpipe
AMG GT43 Downpipe with heat shield
Θερμότητα ασπίδας AMG GT43 Downpipe

 

 

Προϊόντα βίντεο

 

Χαρακτηριστικά

 

*Μεγιστοποιημένη ροή καυσαερίων: Με την εξάλειψη του καταλυτικού μετατροπέα, αυτή η μείωση χωρίς γάτα μειώνει σημαντικά την αντισύλληψη, με αποτέλεσμα ομαλότερη και αποτελεσματικότερη ροή καυσαερίων. Αυτή η βελτίωση οδηγεί σε ταχύτερη στροβιλοσυμπιεστή και εντυπωσιακές αυξήσεις της ιπποδύναμης και της ροπής.

 

*Ανθεκτική κατασκευή: Κατασκευασμένη από ανοξείδωτο χάλυβα υψηλής ποιότητας 304, αυτή η μείωση είναι σχεδιασμένη για να αντέχει στις υψηλές θερμοκρασίες και τις πιέσεις που σχετίζονται με την οδήγηση απόδοσης. Ο ισχυρός σχεδιασμός του εξασφαλίζει μακροχρόνια αξιοπιστία, είτε στο δρόμο είτε στην πίστα.

 

*Βελτιώσεις απόδοσης: Ο σχεδιασμός χωρίς CAT, βελτιστοποιεί τη ροή καυσαερίων για σημαντικά κέρδη ισχύος, επιτρέποντάς σας να εκμεταλλευτείτε πλήρως τις δυνατότητες του κινητήρα M256. Αναμείνετε βελτιωμένη απόκριση πεταλούδας και μια πιο δυναμική εμπειρία οδήγησης.

 

*Εύκολη εγκατάσταση: Σχεδιασμένο για μια απλή προσαρμογή, το Downpipe έρχεται με όλες τις απαραίτητες υλικές και σαφείς οδηγίες, καθιστώντας την προσβάσιμη τόσο για τους έμπειρους δέκτες όσο και για τους νεοφερμένους σε τροποποιήσεις απόδοσης.

 

*Επιθετικό προφίλ ήχου: Η αφαίρεση του καταλυτικού μετατροπέα παράγει ένα βαθύ, επιθετικό σημείωμα εξάτμισης που ενισχύει τον χαρακτήρα του κινητήρα AMG, εξασφαλίζοντας ότι το όχημά σας ξεχωρίζει στο δρόμο.

 

Συνεργείο
TIG Welding
 
Exhaust Production
 

 

 

Εξάρτημα

 

Mercedes-Benz AMG GT50

Mercedes-Benz AMG GT53

Mercedes-Benz AMG GT43

Mercedes-Benz AMG E53

Mercedes-Benz AMG GLE53

Mercedes-Benz AMG CLS53

Mercedes-Benz AMG GLS53

 

Καλώς ήλθατε να επικοινωνήσετε μαζί μας για περισσότερες λεπτομέρειες!

 

Θα πρέπει να απαιτείται ένας τόνος ECU για να ταιριάζει σε αυτά τα downpipes.

Συνεργαστείτε με τον δέκτη σας για να διασφαλίσετε ότι πραγματοποιούνται οι σωστές βαθμονομήσεις ECU.

TM Performance Logo

 

Η απόδοση TM δημιουργήθηκε το 2015. Είναι ένας επαγγελματίας κατασκευαστής συστήματος εξάτμισης που δημιουργήθηκε από τη δημιουργική ομάδα Ε & Α, εξειδικευμένους μηχανικούς και παθιασμένες πωλήσεις.

 

Η ποιότητα και η τοποθέτηση των προϊόντων μας αναγνωρίστηκαν ιδιαίτερα από πολλούς πελάτες τα τελευταία 9 χρόνια.

 

Παρέχουμε ήδη σταθερά αντικείμενα για μερικές μεγάλες μάρκες στις ΗΠΑ/UK/DE/AU. Εξαγωγή πάνω από 5 εκατομμύρια δολάρια ετησίως.

 

Τι'είναι η γκάμα των προϊόντων σας;

 

Είμαστε εξειδικευμένοι σε downpipe/manifold/header/exuster/muffler/συμβουλές.

Και θα μπορούσε επίσης να πηγαίνει από το ενσωματωμένο ψύκτη/καλοριφέρ/σιλικόνη/σφιγκτήρες/βαλβίδες/αξεσουάρ κ.λπ.

Έτσι, οι έρευνες είναι ευπρόσδεκτες ανά πάσα στιγμή.

 

Δημοφιλείς Ετικέτες: AMG GT43 Downpipe, China AMG GT43 Κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο

Αποστολή ερώτησής

(0/10)

clearall